×

Kiraz Beach Otel

Kiraz çiçeği hiç meyve vermeyen mükemmel güzelliği barındıran bitkilerin arasında yer alır. Japon kültüründe çok önemli bir ağaç olan sakura kiraz çiçeği, hayatın başlangıcını, baharın gelişini hem de hayatın gerçekliğini ifade eder. Kiraz çiçekleri çok ağır bir şekilde yavaş açar ama çok hızlı bir şekilde dökülmeye başlar. Kiraz çiçeğinin bir diğer özelliği de sakura’nın dallarından solmadan en güzel haliyle yere düşmesidir.

Kiraz Beach Otel Ailesi kiraz çiçeğinin kendine hayran bırakan mükemmelliği, zarifliği ve baharın gelişini simgelemesini kendine ‘motto’ belirlemiştir. 2007 yılından bu yana bulunduğu bölgenin kendine hayran bırakan zarafet ve sıcaklığıyla hizmet verme anlayışı tıpkı kiraz çiçeğinin hikayesini yansıtmaktadır. Kiraz Beach Otel gösterişsiz mükemmelliği anlatan ‘şibumi’ kavramı gibi sıradan, olağan görünümlerin altında yatan gizli üstünlükleri ve güzellikleri anlatır. O kadar dokunaklı bir olay ki, güzel olmasına gerek yok. O kadar gerçek ki, sahici olmasına gerek yok. İfade dolu bir sessizlik demek.

Kiraz Beach Oteli tasarlarken baharın gelişiyle birlikte her yıl yenilenen ve çağımızın en değerli kavramı olan sürdürülebilirliğe katkı sunmayı amaçlayan ileri dönüşüm ile tüketen insandan üreten insan olmaya geçilmesini başarmaya çalışıyoruz. Yeniliklerini geri ve ileri dönüşümle sağlamaya özen gösteren anlayışımızla misafirlerimize konfor alanları sağlamaktayız.

Kiraz Beach Otel’de hayatın rutin akışından uzaklaşabileceğiniz, eğlenirken dinlenmenin keyfini hissedebileceğiniz, aynı zamanda, kapısından her çıkışınızda tekrar dönüş gününüzü hayal edeceğiniz günler yaşamak mümkün. Burada kurulan dostluklara ve unutulmaz anlara şahitlik ediyor olmak ve buna vesile olmanın bize olan bağınızı güçlendirdiğini görmeye devam ediyoruz.
Bizleri bu yolda hiç yalnız bırakmayan misafirlerimizin Kiraz Beach Otel Ailesine olan güvenlerini hissediyoruz. Bu kapıdan içeri giren herkes bu ailenin bir ferdidir.

Ve Kobayashı Issa’nında dediği üzere ‘Kiraz Çiçeği gölgesinde yabancı diye bir şey yoktur’…

Etkinliklerden ve Fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edin !
This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 17841407442215381.